יבשנים

לא תמצאו מחירים טובים יותר באינטרנט! נסו אותנו!

כך תבחרו נכון יבשנים כנגד נזילות והצפותיבשנים

 

נזילה או הצפה בבית שלכם הם פוטנציאל הרס גדול. מים המסתתרים בין הקירות או מתחת לריצוף, יופיעו לבסוף על פני השטח בדמות פירור קירות וטיח, קורוזיה על תשתיות, שקיעת רצפות, כתמי עובש וטחב ועוד צרות רבות אחרות.

הגילוי של נזילה או הצטברות רטיבות מתחת לריצוף אינה פשוטה כלל ועיקר. לרוב היא תתגלה זמן רב לאחר שהיא פועלת את נזקיה. ועדיין, ברגע שמזהים אותה, חייבים לשאוף לפתרון המהיר. כמובן שראשית יש לאתר את מיקום הנזילה המדויק באמצעות מצלמה טרמית ואז יש לפעול לתיקון מיטבי של התקלה. אך בכך לא מסתיימות כל צרותינו – שכן חובה עלינו לייבש את כל הרטיבות שכבר קרתה מתחת לרצפות או בקיר.

זהו תהליך ארוך- אך הכרחי. הוא גם לא בהכרח זול- אבל הנזק שבאי הפעלתו גדול פי כמה. הדבר נעשה באמצעות השכרת יבשנים לתקופה ארוכה (בין שבועיים לשישה, תלוי לפי היקף הרטיבות וסוג המצע שמתחת לרצפות). את ההתקנה הראשונית יעשו המומחים אבל אחר כך היא תישאר בחברתכם זמן רב. לכן, יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של חברת השכרת יבשנים, כדי שהתהליך כולו יהיה פשוט אך גם איכותי ויעיל. הנה כמה נקודות שכדאי לשים אליהם לב:

גם וגם וגםיבשני נזילות

נבחן רגע את התהליך כולו. למעשה, אתם זקוקים ל-3 שלבים או פעולות עיקריות:1. איתור הנזילה באופן מדויק, בדרך כלל באמצעות מצלמה טרמית, כל זאת כדי למנוע נזק סביבתי מיותר בתהליך האיתור. 2. תיקון הבעיה עצמה ועצירת הנזילה או תיקון האיטום וכד'. 3 ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וכן החזרת רמת הלחות התקינה למצע שמתחת לרצפות ובכך חיסול הלחות והמים הגורמים לנזקים. כעת כדאי שנשים לב: יש מאתרים שאינם מתקנים את התקלה אלא עוסקים רק באיתור. יש אינסטלטורים שאינם עוסקים ביבוש וכד'. אין הכרח שתשכרו אדם אחד שיודע לעשות הכל אבל זכרו, שכל דקה שעוברת היא נזק נוסף. יש חשיבות למי שעושה את העבודה מההתחלה ועד הסוף. בחברת DRY ייבוש נזקי הצפות תקבלו מענה מקיף ומקצועי לאיתור הנזילה וטיפול בה.

 

 

לא כל אינסטלטור מומחה באיתור ויבוש

גם מי שמחזיק במצלמה טרמית או שברשותו יבשנים, לא בהכרח יודע להפעיל אותם ברמה גבוהה. דרושה לכך מיומנות. לכן, הקפידו לבחור בחברה שאנשיה הם אינסטלטורים מומחים בכל הנושא מתחילתו ועד סוף ובכך תבטיחו לכם שקט נפשי והצלחה גבוהה בפתרון.

אמינות

בעזרת ייבוש תת רצפתי ובאמצעות היבשנים מייבשים את הלחות והמים שמתחת לרצפה. אך כיצד אנו יודעים שהצלחנו? ובכן, למעשה, עוד קודם הפעלת היבשנים, חורצים בעזרתם חורים קטנים, דרכם נוטלים דגימות מתוך המצע שמתחת לריצוף. את המצע הזה בודקים במעבדה או במכשור מיוחד ומזהים את אחוז הלחות שבו. המטרה, בסופו של יום היא להביא את אחוז הלחות אל מתחת לרמה העליונה המותרת על ידי התקן הישראלי – 6% אחוז בחול ו-3% במצע השומשום (חצץ גרום). לאורך השבועות בהן פועלת המכונה נערכים עוד בדיקות וניתן לראות האם חלה ירידה באחוזי הלחות, שפרושה התקדמות בתהליך הייבוש. דרשו לראות מהחברה המפעילה דוחות אלו בעיניכם.

אפשרות לשכירות לטווח ארוך

כאמור, פעולת יבשנים יכולה לארוך אפילו חודשיים במקרים קשים. ישנם סוגים שונים לשל הדבר האחרון שתרצו לעשות זה שייקחו לכם את היבשן באמצע התהליך עבור לקוח אחר. רק חברה בעלת פרטפוליו וצי יבשנים גדול, תוכל להבטיח לכם השכרה לטווח זמן רחב.

דרוש שקט

עד לא מזמן, מכונת היבשן הייתה מפיקה רעש חזק ומטריד. כיום, יבשנים מתקדמים חרישיים הרבה יותר ומצוידים במשתקי קול. כך למעשה, ניתן להמשיך ולחיות בבית כרגיל וללא הפרעה, בעוד המכונה עובדת מעצמה. אם לא תקבלו יבשנים מושתקים- כנראה שתאלצו לפנות את הבית. חבל ולכן דרשו יבשנים מתקדמים ומושתקים.

 

זמינות

לא עוד שבוע. לא אחרי החגים. כל דקה שעוברת מאז גילוי הנזילה ועד התחלת היבוש קריטית עבורכם ותחסוך כסף רב. חברה עם מגוון גדול של יבשנים, תוכל לתת פתרון מהיר וזמינות מיידית בשיקום נזקי המים.

מחיר

מחיר השכרת יבשנים מגיע לכ-80-130 ₪ למטר, כמובן תלוי היקף הבעיה והזמן. אבל לעיתים תוכלו להגיע להסדר על סכום גלובלי או תמחור אחר, בהתאם לתקופת השכרה. אלא אם כן יש לכם תוכניות לבלות את ימיכם ביבוש נזילות, הרי שאין צורך לרכוש לעצמכם יבשן ביתי.

תיקון לאחר היבוש

טיפול ביבשנים

אומנם החור שעושה היבשן אינו גדול, לרוב הוא במקום נסתר ובוודאי שהוא עדיף על כל נזק גדול בהרבה של עקירת רצפות, כפי שהיה נהוג פעם בעת יבוש ועדיין, צריך לבצע תיקונים אסתטיים לאחר פעולת היבוש. חברה שמשאירה אתכם רק עם פתרון למים אבל לא עם תיקון האזור וסידור אסתטי אחריה- אינה שווה הרבה. בסופו של דבר, אתם תמשיכו להתגורר ביית וניקיון ויופי הם דברים חשובים.

DRY ייבוש נזקי הצפות הינה חברה מובילה להשכרת יבשנים מתקדמים, שקטים ומהירים. מאחורינו מאות לקוחות מרוצים, שנהנו משירות אדיב, מקצועי, זמין ואיכותי וממחירים נוחים.

אז מה היה לנו בכתבה:

איתור נזילות

סוג הנזילה לאיתורטווח מחיריםהערות
נזילה בצנרתהחל מ-950 ש"ח
נזילה בקירותהחל מ-950 ש"ח
איתור נזילה עם מצלמה תרמיתהחל מ-850 ש"חשימוש יעיל בטכנולוגיה על מנת לגלות נזילות ללא צורך בשבירת קירות
נזילה בגגהחל מ-900 ש"ח
נזילה בחצרהחל מ-1100 ש"ח
איתור רטיבותהחל מ-1000 ש"חרטיבות בקירות חיצוניים, פנימיים, גגות או איתור מקור הלחות

בדיקות אינסטלציה

סוג הבדיקהטווח מחיריםהערות
בדיקת איטום קירותהחל מ-1,100 ש"חקירות חיצוניים
בדיקת איטום קירותהחל מ-900 ש"חקירות בתוך הבית
בדיקת איטום לגגהחל מ-25 ש"חמחיר למטר רבוע
בדיקת לחות החל מ-950 ש"ח
בדיקת צנרת ביובהחל מ-150 ש"ח

איתור נזילות בתוך שימוש בכלים טכנולוגיים - מחירון

סוג הכליטווח מחיריםהערות
שימוש במד לחץהחל מ-400 ש"חאיתור באמצעות מדידת לחץ
שימוש במערכת אקוסטיתהחל מ-1,350 ש"חאיתור באמצעות סאונד
שימוש במצלמה טרמיתהחל מ-1,150 ש"חאיתור באמצעות טמפרטורה
בהרבה מקרים חוסך שבירה מיותרת של קירות או הרמת מרצפות

צילום קווי ביוב

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
צילום קווי ביובהחל מ-1,450 ש"ח
איתור תשתיותהחל מ-2,100 ש"חתלוי בסוג התשתיות
תלוי בגודל התשתיות

לייעוץ ראשוני חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מהו מחזיר דלת רצפתי?

לא פעם, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו במבנים ובחללים אשר הדלתות המותקנות נסגרות וננעלות מאחורינו, עוד לפני שאנחנו מצליחים להיכנס או שעלינו להפעיל כוח בשביל

קרא עוד »
ייבוש נזקי הצפות 

השכרת יבשן לחות

כאשר יש הצפה, הצטברות של רטיבות, עובש שמתפתח על הקירות או כל סימן אחר שמעיד על רטיבות יש לטפל בכך במהירות האפשרית. לשם כך ניתן

קרא עוד »
סימנים לרטיבות

ייבוש מבנים

בישראל, בכל שנה המון מבנים עוברים הצפות בעקבות סיבות שונות ומגוונות מאוד כמו פיצוץ בצנרת, איטום לקוי של הגג, איטום לקוי של הרצפה ועוד. כאשר

קרא עוד »

השכרת יבשנים מחיר

מבחינים ברטיבות בבית? חשוב מאוד לפעול במהירות. בכל שנה בישראל המוני אנשים סובלים  מרטיבות במבנה שגורמת לנזקים למבנה, לתשתיות הבית, וכך גם להתפתחות של עובש

קרא עוד »
התקשרו עכשיו