השכרת יבשנים

לא תמצאו מחירים טובים יותר באינטרנט! נסו אותנו!

אז מה היה לנו בכתבה:

השכרת יבשנים – כשמגיעים מים עד נפש

אחת הצרות הצרורות ביותר בכל הקשור לנזקים היכולים לקרות בתוך הבית,  היא הצפה או נזילת מים או ביוב, ביחוד כשחולף אפילו זמן מועט בין ההצפה או הנזילה לגילויה. כאשר המים נספגים בחלקי המבנה השונים (קירות ובעיקר מתחת לרצפה) או בתכולה (רהיטים, משקופים), אנו נראה מהר מאוד נזק אדיר. במקרים כאלו, נזדקק לבחור בחברת השכרת יבשנים.

אנו מתמחים בייבוש ושיקום נזקי מים ורטיבות ונברר אם מדובר בדליפה מצינור או מביוב, ולפיכך נדאג לטפל בבעיה באמצעות יבשנים. אם הבעיה היא איטום לקוי, יש לאטום מחדש ואם הבעיה היא הצפה- יש לפתור את הגורם לה. אך בכל מקרה, סביר ולאחר פתירת הבעיה יישארו מים כלואים בקירות ומתחת לרצפות. וזו- בעיה גדולה.

נזקי המיםהשכרת יבשנים מומלצת

למים שהצטברו כתוצאה מנזילה איטום לקוי או הצפה, פוטנציאל הרס רב ויש צורך לפנות לחברה שמתמחה בשיקום נזקי מים. הנזקים העיקריים לרוב, כתוצאה מהצטברות של רטיבות הם גם למבנה עצמו וגם לתכולה הנמצאת בו. נזק למבנה יכול לבוא לידי ביטוי בעיקום הריצוף, סדקים, התנפחויות וקילופים בטיח ובקירות וכן גם נזק  לתשתית המבנה עצמו, למשל קורוזיה המתפשטת בברזל הקונסטרוקטיבי של הבית, כך שהיא גורמת ליצירת חלודה ואף להחלשת ופירור הברזל עד חשש ליציבות המבנה עצמו, במקרים חמורים.

נזקים אחרים יכולים לכלול פגיעה במשקופים ע"י התנפחותם, פגיעה דומה בריהוט, היות ולמים נטייה לטפס מעלה – מעלה וכן דברים נוספים הנחים על הרצפה. אולם הסכנה הגדולה ביותר היא דווקא לבריאותנו. כתוצאה מהרטיבות והלחות, מעבר למותר, מתפתחת גם סכנה בריאותית בעת היווצרות טחב ועובש והחיידקים הסובבים אותם. חשוב לאתר ולאבחן עובש בקירות  בזמן על מנת לטפל במהירות ולשמור על בריאותכם. מעבר לאסתטיקה ולריח הלא טוב, זוהי סכנה תברואתית מהמעלה הראשונה בעיקר, לחולים, נשים הרות, ילדים קטנים ואלרגיים אך גם לסתם אנשים השואפים בקטריות אלו.

הפתרון של השכרת היבשניםהשכרת יבשנים

כדי לייבש את היקוות המים ובמיוחד כדי להאיץ את תהליך ייבוש המבנה מומלץ לפנות לפתרון השכרת יבשנים. יש יבשנים אשר תפקידם ליבש רטיבות הנמצאת בחלל החדר או בקירות וישנם יבשנים המתמחים ביבוש תת רצפתי. היבשנים המיועדים לחלל החדר, מוצבים בתוך החלל הסגור ומתחילים לספוח את אדי המים שבאוויר. בכך הם למעשה גורמים למים לצאת מהאזורים בהם הם מצטברים לתוך היבשנים ומאדים אותם מהקירות או מהרהיטים.

השכרת יבשנים תת רצפתיים

כאמור, הבעיה הגדולה יותר היא כאשר יש לטפל בייבוש רטיבות כלואה. מים אלו אינם יכולים לרוב להתייבש מעצמם, שכן הן נמצאים בחלל סגור ואינם חשופים לשמש מפאת היותם מכוסים בריצוף. תחת זאת הם נספחים לחול או לשומשום (החצץ הגרוס) שמתחת לרצפות ומתפשטים הלאה. בעבר, הייתה השיטה הנהוגה להרמת ופירוק הרצפות והשארת המצע שמתחתם חשופות עד לאוורור מלא של השטח וייבוש שלהם באופן טבעי.  החיסרון של שיטה זו היה בהרס הנרחב שהיה כרוך בשבירת הרצפות, ובבינוי מחדש שלאחריה וכן בעובדה כי היא ערכה זמן רב מאוד.חברת יבשנים מומלצת

השכרת יבשנים, הינה פתרון הרבה יותר מתקדם, חדיש ויעיל. אצלנו בחברת DRY ייבוש נזקי הצפות באמצעות מכשור מקצועי מיוחד, מנקבים חורים קטנים בקוטר 5 ס"מ (בד"כ במקומות נסתרים או אפילו בפוגות שבין האריחים) המאפשרים לקיחת דגימה מהמצע ובדיקת אחוזי הלחות בהם. אחוזי לחות אלו יהיו אמת המידה לשיפור וליבוש המשטחים בהמשך. לאחר הדגימה, דרך אותם נקבים קטנים אחדים שבמרצפות, מוחדרים צינורות יניקה הפועלים בוואקום וסופחים את המים. גם לוחות חימום הנמצאים בצינורות מסייעים לכך.

פעולה שכזו יכולה לקחת לרוב בין שלושה לחמישה שבועות במהלכם תבצעו את תהליך השכרת יבשנים. היבשנים החדשים שקטים ואל אף שהם בעלי נוכחות, הבית לא הפוך ומרוסק, כך שתוכלו להמשיך להתגורר לצידם. רק לאחר גמר הייבוש ווידוא על ידי דגימה כי המצע התת-רצפתי עומד בתקן הלחות המומלץ, יתוקנו החריצים הקטנים, יערכו תיקוני הטיח והצבע וכן חיטוי למבנה והבית ישוב לפעול כרגיל.

מחיר השכרת יבשנים

השכרת יבשנים מתרחשת רק לאחר ניטור בעיית וטיפול בה. כאמור, יש צורך לשכור יבשנים לתקופות ארוכות כדי להגיע לתוצאות טובות וסופיות. אורך הזמן של ההשכרה תלוי כמובן בגודל הנזק וכן בסוג המצע שמתחת לרצפות. השכרת יבשנים תנוע סביב 90 עד 130 ₪ למטר ויש לזכור שסכום זה אינו כולל את איתור הנזילה, במידה וישנו וכן הוצאות התיקונים.

DRY ייבוש נזקי הצפות הינה חברה מובילה בכל הנוגע לאיתור נזילות ויבוש תת רצפתי. החברה לא רק מציעה השכרת יבשנים אלא מעניקה גם יעוץ מקצועי להפעלתו הטובה והיעילה ביותר.

איתור נזילות

סוג הנזילה לאיתורטווח מחיריםהערות
נזילה בצנרתהחל מ-950 ש"ח
נזילה בקירותהחל מ-950 ש"ח
איתור נזילה עם מצלמה תרמיתהחל מ-850 ש"חשימוש יעיל בטכנולוגיה על מנת לגלות נזילות ללא צורך בשבירת קירות
נזילה בגגהחל מ-900 ש"ח
נזילה בחצרהחל מ-1100 ש"ח
איתור רטיבותהחל מ-1000 ש"חרטיבות בקירות חיצוניים, פנימיים, גגות או איתור מקור הלחות

בדיקות אינסטלציה

סוג הבדיקהטווח מחיריםהערות
בדיקת איטום קירותהחל מ-1,100 ש"חקירות חיצוניים
בדיקת איטום קירותהחל מ-900 ש"חקירות בתוך הבית
בדיקת איטום לגגהחל מ-25 ש"חמחיר למטר רבוע
בדיקת לחות החל מ-950 ש"ח
בדיקת צנרת ביובהחל מ-150 ש"ח

איתור נזילות בתוך שימוש בכלים טכנולוגיים - מחירון

סוג הכליטווח מחיריםהערות
שימוש במד לחץהחל מ-400 ש"חאיתור באמצעות מדידת לחץ
שימוש במערכת אקוסטיתהחל מ-1,350 ש"חאיתור באמצעות סאונד
שימוש במצלמה טרמיתהחל מ-1,150 ש"חאיתור באמצעות טמפרטורה
בהרבה מקרים חוסך שבירה מיותרת של קירות או הרמת מרצפות

צילום קווי ביוב

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
צילום קווי ביובהחל מ-1,450 ש"ח
איתור תשתיותהחל מ-2,100 ש"חתלוי בסוג התשתיות
תלוי בגודל התשתיות
מים
האם שווה את המחיר? מתי לבצע בדיקת איכות מים

בדיקת איכות המים היא חיונית כדי להבטיח שהמים שאנו צורכים בטוחים לשתייה, לבישול ולפעילויות ביתיות אחרות. מים מזוהמים יכולים להוביל לבעיות בריאותיות שונות, מה שהופך את זה חיוני לבדוק באופן קבוע את איכות מקורות המים שלנו.

כל מה שרציתם לדעת על ארונות חשמל

ארונות חשמל עברו כברת דרך מאז הקמתם. ארונות אלו, שנבנו במקור עם דלתות פח פשוטות, התפתחו והפכו למרכיבים חיוניים בתעשיות שונות, המספקים הגנה לציוד חשמלי ומבטיחים את בטיחות העובדים.

נזילה סמויה
מהן נזילות סמויות ומדוע חשוב לאתר אותן?

​ נזילות סמויות הן דליפות מים שמתרחשות בצנרת נסתרת בתוך קירות, רצפות או תקרות. הן מסוכנות במיוחד מכיוון שקשה לזהות אותן בשלבים מוקדמים. אם לא מאתרים נזילות סמויות בזמן, הן עלולות לגרום לנזקים כבדים לרכוש כמו התפוררות קירות, התנפחות טיח, קילוף צבע, התפתחות עובש ופגיעה בתשתיות חשמל. בנוסף, דליפות מתמשכות מובילות לבזבוז מים ולחשבונות מים גבוהים. איתור וטיפול מוקדם בנזילות אלו הכרחי כדי למנוע נזק מצטבר ועלויות גבוהות.

תיקון צנרת ללא הרס

עד לפני כמה שנים תיקון צנרת היה מגיע יחד עם הרס רב שהיה גורר הוצאות מרבות. אך בזכות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ניתן להגיד כי המציאות

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!