שאיבת הצפות מים – כך תתמודדו עם הצפה

לא תמצאו מחירים טובים יותר באינטרנט! נסו אותנו!

אז מה היה לנו בכתבה:

רוצים לדעת איך מתמודדים עם הצפה בבית או בבניין? הגעתם למקום הנכון! שאיבת הצפות מים היא משימה שנמצאת באחריותם של קבלני ביוב בעיקר, וכפי שתבינו מייד, חשוב מאוד שיהיה לכם מספר טלפון של אחד כזה. למה? בגלל שאם לא תשאבו את ההצפה בזמן היא עלולה לגרום לנזקים חמורים למבנה, לרכוש וגם לבריאות שלכם. קבלן ביוב יודע איך מטפלים בהצפה באופן מקצועי לא רק באמצעות ביוביות אלא גם באמצעות ציוד נוסף שנסקור בפניכם בהמשך.

יש הצפה? צרו קשר עם קבלן ביוב מיידית!

זה ממש לא משנה אם מדובר במים מתוקים או מי ביוב, אם ההצפה היא בחצר, במבואות הבניין, בלובי או בדירה עצמה, בשום מקרה אינסטלטור רגיל לא יוכל לעזור לכם בגלל שאין לו את הציוד הדרוש על מנת לשאוב הצפות. קבלן ביוב לעומת זאת מחזיק בציוד מתקדם שמאפשר לו לשאוב כל הצפה, גדולה ככל שתהיה, גם אם היא נמצאת במקום מאוד בעייתי מבחינת נגישות. הנה מספר שיטות לשאיבת הצפה ומה ההבדל ביניהן:

  •  שאיבת הצפה עם ביובית רגילה כאשר תנאי השטח מאפשרים זאת, ניתן לשאוב את ההצפה באמצעות ביובית שהיא בעצם כלי רכב שמגיע קרוב מאוד למקום ההצפה. הביובית כולל משאבה חזקה שמסוגלת לשאוב כמויות גדולות של מים לתוך מיכל האחסון שעל גביה. בהתאם לגודל ההצפה ומיקומה, בוחרים בין ביובית משאית ענקית, ביובית בגודל רגיל או ביובית נמוכה לחניונים.
  • שאיבה הצפה באמצעות משאבה (מכונת שאיבה) כשמדובר על הצפת מים בבניין, למשל בתוך לובי או פיר מעלית, לא תמיד ניתן להגיע עם הביובית מספיק קרוב למקום. איך שואבים את המים בכל זאת? באמצעות מכונת משאבה על עגלה שהיא בעצם ביובית ניידת. ניתן לנייד אותה לאן שרוצים בידיים ולשאוב את הנוזלים היישר לשוחת הביוב הקרובה, ואם מדובר בהצפה של מים מתוקים (מי גשם, למשל), ישירות לרחוב כך שהמים יתנקזו דרך פתחי הביוב העירוניים.

שאיבת הצפות מים – היתרון של קבלני ביוב

ענף הביוביות כולל גם חברות שאינן מוגדרות כקבלניות ביוב, אך העדיפות היא שבכל זאת תעדיפו חברה קבלנית עליהן. יש לכך כמה סיבות:

  • קבלן ביוב בדרך כלל יחזיק בכל סוגי הביובית שציינו, כך שהוא תמיד יוכל לתת לכם מענה מתאים. צריכים ביובית קומבו ענקית או ביובית קטנה ונמוכה? לא בטוח שחברת ביובית רגילה תוכל לספק לכם אותה.
  • כשמתרחשת הצפת מים לא מספיק לשאוב אותה, אלא צריך גם לברר מה הסיבה שגרמה לה ולתקן את התקלה. חברת קבלן בתחום הביוב תהיה בעלת הידע וההיתרים לבצע גם את העבודות הללו. היא תוכל לפתוח הסתימה הקשה שגרמה להצפה או לתקן צינור שנשבר והתפוצץ.
  • על מנת שהתיקונים יתבצעו במהירות ובלי לגרום לנזק סביבתי, קבלני ביוב גם יחזיקו בציוד מתקדם שיאפשר להם לבצע אבחון ממוקד ומהיר יותר. למשל מצלמות סיב אופטית זעירות שמוחדרות לצנרת ומעבירות צילום ווידאו של מוקד הסתימה או השבר. לא כל חברת ביובית רגילה מחזיקה בציוד כזה. חלק מהקבלנים יחזיקו גם ברובוטים זעירים שמסוגלים לצלם וגם לבצע תיקונים מבפנים באמצעות שליטה בהם מרחוק.

כעת אתם יודעים הרבה יותר טוב למי כדאי לכם לפנות עבור שאיבת הצפות מים ואנחנו בטוחים שתעשו את הבחירה הנכונה.

איתור נזילות

סוג הנזילה לאיתורטווח מחיריםהערות
נזילה בצנרתהחל מ-950 ש"ח
נזילה בקירותהחל מ-950 ש"ח
איתור נזילה עם מצלמה תרמיתהחל מ-850 ש"חשימוש יעיל בטכנולוגיה על מנת לגלות נזילות ללא צורך בשבירת קירות
נזילה בגגהחל מ-900 ש"ח
נזילה בחצרהחל מ-1100 ש"ח
איתור רטיבותהחל מ-1000 ש"חרטיבות בקירות חיצוניים, פנימיים, גגות או איתור מקור הלחות

בדיקות אינסטלציה

סוג הבדיקהטווח מחיריםהערות
בדיקת איטום קירותהחל מ-1,100 ש"חקירות חיצוניים
בדיקת איטום קירותהחל מ-900 ש"חקירות בתוך הבית
בדיקת איטום לגגהחל מ-25 ש"חמחיר למטר רבוע
בדיקת לחות החל מ-950 ש"ח
בדיקת צנרת ביובהחל מ-150 ש"ח

איתור נזילות בתוך שימוש בכלים טכנולוגיים - מחירון

סוג הכליטווח מחיריםהערות
שימוש במד לחץהחל מ-400 ש"חאיתור באמצעות מדידת לחץ
שימוש במערכת אקוסטיתהחל מ-1,350 ש"חאיתור באמצעות סאונד
שימוש במצלמה טרמיתהחל מ-1,150 ש"חאיתור באמצעות טמפרטורה
בהרבה מקרים חוסך שבירה מיותרת של קירות או הרמת מרצפות

צילום קווי ביוב

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
צילום קווי ביובהחל מ-1,450 ש"ח
איתור תשתיותהחל מ-2,100 ש"חתלוי בסוג התשתיות
תלוי בגודל התשתיות
מים
האם שווה את המחיר? מתי לבצע בדיקת איכות מים

בדיקת איכות המים היא חיונית כדי להבטיח שהמים שאנו צורכים בטוחים לשתייה, לבישול ולפעילויות ביתיות אחרות. מים מזוהמים יכולים להוביל לבעיות בריאותיות שונות, מה שהופך את זה חיוני לבדוק באופן קבוע את איכות מקורות המים שלנו.

כל מה שרציתם לדעת על ארונות חשמל

ארונות חשמל עברו כברת דרך מאז הקמתם. ארונות אלו, שנבנו במקור עם דלתות פח פשוטות, התפתחו והפכו למרכיבים חיוניים בתעשיות שונות, המספקים הגנה לציוד חשמלי ומבטיחים את בטיחות העובדים.

נזילה סמויה
מהן נזילות סמויות ומדוע חשוב לאתר אותן?

​ נזילות סמויות הן דליפות מים שמתרחשות בצנרת נסתרת בתוך קירות, רצפות או תקרות. הן מסוכנות במיוחד מכיוון שקשה לזהות אותן בשלבים מוקדמים. אם לא מאתרים נזילות סמויות בזמן, הן עלולות לגרום לנזקים כבדים לרכוש כמו התפוררות קירות, התנפחות טיח, קילוף צבע, התפתחות עובש ופגיעה בתשתיות חשמל. בנוסף, דליפות מתמשכות מובילות לבזבוז מים ולחשבונות מים גבוהים. איתור וטיפול מוקדם בנזילות אלו הכרחי כדי למנוע נזק מצטבר ועלויות גבוהות.

תיקון צנרת ללא הרס

עד לפני כמה שנים תיקון צנרת היה מגיע יחד עם הרס רב שהיה גורר הוצאות מרבות. אך בזכות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ניתן להגיד כי המציאות

סופח לחות
סופח לחות

סופח לחות הוא מכשיר שמונע הצטברות של לחות במקומות המצריכים זאת. מטרתו של סופח הלחות היא למנוע היווצרות של פטריות, קורוזיה ועובש ובנוסף למנוע בלאי

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!