מהו מחזיר דלת רצפתי?

לא תמצאו מחירים טובים יותר באינטרנט! נסו אותנו!

לא פעם, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו במבנים ובחללים אשר הדלתות המותקנות נסגרות וננעלות מאחורינו, עוד לפני שאנחנו מצליחים להיכנס או שעלינו להפעיל כוח בשביל שנוכל לפתוח אותן בצורה סדירה.

הסיבה לכך היא, שהרבה מאוד מבנים וחללים, נהוג להתקין מחזיר דלת רצפתי. מדובר על מתקן אשר מחבר את הדלת לרצפה, ומאפשר סגירה אוטומטית שלה. המחזיר יכול להיות מורכב ממנגנונים שונים, כאשר לכל דלת נהוג להתקין את המנגנון הרלוונטי עבורה, בין אם זה על פי אופי הדלת ובין אם זה על פי אופי המיקום שלה (על פי המבנה או החלל).

למה מתקינים מחזיר דלת רצפתי?

ישנם יתרונות רבים למחזירי דלת, ובפרט עבור מחזיר דלת רצפתי. בראש ובראשונה, אמצעי זה מונע טריקה. לכן נהוג להשתמש בו, למשל, במקרים של דלת זכוכית או דלתות בחדרי ילדים. בשביל למנוע מצב שהדלת תיטרק על הידיים שלהם בטעות, אז מתקינים מחזיר וכך שומרים על הבטיחות שלהם.

כמו כן, נהוג להתקין הרבה פעמים מחזיר דלת רצפתי כשמדובר על דלת כבדה. כמו זו שמותקנת לא פעם במוסדות ציבור, מחסנים ובמקומות אחרים. על מנת שהדלת לא תיטרק בטעות על יד של מישהו ותשבור אותה, אז מתקינים את המחזיר וכך אפשר לסגור אותה בצורה נוחה.

אפשר למצוא מחזיר דלת רצפתי גם במקומות אחרים, כמו למשל חדרי ביטחון, דלתות אש ומקומות אחרים. המטרה היא לאפשר כניסה נוחה ובטוחה, מבלי שאנשים אשר אמורים לעבור דרך הדלת יתקשו בכך. בצורה כזו, מונעים אי נוחות, אי סדר וכן מונעים מצבים בהם נצטרך להתמודד עם בעיות בטיחות שונות.

מי מתקין מחזיר דלת ובאילו דלתות אפשר להתקין אותו?

מחזיר דלת רצפתי מותקן על ידי מומחים להתקנת דלתות או על ידי מומחים וטכנאים לתיקון דלתות, במידה ומעוניינים להוסיף את האמצעי בשלבים מאוחרים יותר. חשוב לציין, במידה ורוצים לעשות כך, אזי שיש צורך להכיר את סוג ומבנה הדלת, ויש לבצע תהליך הכנה מותאם בשביל שיהיה ניתן לבצע את התהליך בצורה נכונה.

בעיקרון, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות להתקין מחזיר דלת רצפתי כמעט בכל סוג של דלת, בין אם מדובר על דלתות עץ, זכוכית, אלומיניום, ודלתות נוספות. אפשר כמובן להתקין מחזיר דלת הן בדלתות פנים והן בדלתות חוץ. הכל תלוי בשאלה, באיזה סוג של מחזיר מדובר וכיצד אפשר להשתמש בו בצורה סדירה.

לפני סיום חשוב להבהיר, אם אנחנו רוצים להתקין מחזיר דלת ולהשתמש בו בצורה סדירה, אז עלינו להקפיד על כך שהוא יתוחזק כראוי. לכן רצוי לוודא עם המתקין, מה בדיוק נדרש לשם כך, וכיצד אנחנו יכולים לטפל במחזיק בשביל שלא נצטרך להזמין אותו שוב לתיקון או להחלפה של האמצעי כולו או מרכיבים ממנו. כך נהנה ממנו במשך תקופה ארוכה.

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

איתור נזילות

סוג הנזילה לאיתורטווח מחיריםהערות
נזילה בצנרתהחל מ-950 ש"ח
נזילה בקירותהחל מ-950 ש"ח
איתור נזילה עם מצלמה תרמיתהחל מ-850 ש"חשימוש יעיל בטכנולוגיה על מנת לגלות נזילות ללא צורך בשבירת קירות
נזילה בגגהחל מ-900 ש"ח
נזילה בחצרהחל מ-1100 ש"ח
איתור רטיבותהחל מ-1000 ש"חרטיבות בקירות חיצוניים, פנימיים, גגות או איתור מקור הלחות

בדיקות אינסטלציה

סוג הבדיקהטווח מחיריםהערות
בדיקת איטום קירותהחל מ-1,100 ש"חקירות חיצוניים
בדיקת איטום קירותהחל מ-900 ש"חקירות בתוך הבית
בדיקת איטום לגגהחל מ-25 ש"חמחיר למטר רבוע
בדיקת לחות החל מ-950 ש"ח
בדיקת צנרת ביובהחל מ-150 ש"ח

איתור נזילות בתוך שימוש בכלים טכנולוגיים - מחירון

סוג הכליטווח מחיריםהערות
שימוש במד לחץהחל מ-400 ש"חאיתור באמצעות מדידת לחץ
שימוש במערכת אקוסטיתהחל מ-1,350 ש"חאיתור באמצעות סאונד
שימוש במצלמה טרמיתהחל מ-1,150 ש"חאיתור באמצעות טמפרטורה
בהרבה מקרים חוסך שבירה מיותרת של קירות או הרמת מרצפות

צילום קווי ביוב

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
צילום קווי ביובהחל מ-1,450 ש"ח
איתור תשתיותהחל מ-2,100 ש"חתלוי בסוג התשתיות
תלוי בגודל התשתיות

לייעוץ ראשוני חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ייבוש נזקי הצפות 

השכרת יבשן לחות

כאשר יש הצפה, הצטברות של רטיבות, עובש שמתפתח על הקירות או כל סימן אחר שמעיד על רטיבות יש לטפל בכך במהירות האפשרית. לשם כך ניתן

קרא עוד »
סימנים לרטיבות

ייבוש מבנים

בישראל, בכל שנה המון מבנים עוברים הצפות בעקבות סיבות שונות ומגוונות מאוד כמו פיצוץ בצנרת, איטום לקוי של הגג, איטום לקוי של הרצפה ועוד. כאשר

קרא עוד »

השכרת יבשנים מחיר

מבחינים ברטיבות בבית? חשוב מאוד לפעול במהירות. בכל שנה בישראל המוני אנשים סובלים  מרטיבות במבנה שגורמת לנזקים למבנה, לתשתיות הבית, וכך גם להתפתחות של עובש

קרא עוד »
ייבוש רטיבות תת רצפתית

ייבוש רטיבות תת רצפתית

הבחנתם ברטיבות תת רצפתית? חשוב מאוד לטפל בבעיה במהירות האפשרית על מנת למנוע נזקים למבנה וכך גם לשמור על בריאותכם. כאשר יש רטיבות תת רצפתית,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו