ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף מחיר

לא תמצאו מחירים טובים יותר באינטרנט! נסו אותנו!

אז מה היה לנו בכתבה:

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף מחירהבחנתם ברטיבות מתחת לרצפה? המאמר הבא הוא בשבילכם. רטיבות מתחת לריצוף נגרמת מסיבות שונות. במצב כזה, המים נשארים כלואים מתחת לריצוף וקשה להגיע אליהם ולייבש אותם. אחת הדרכים לטיפול ברטיבות היא על ידי מכשיר שאיבה וייבוש בפועל באופן עצמאי מבלי לשבור את הרצפות. מהו ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף וכמה זה עולה? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף מחיר- מתי נדרש?

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף הוא שיטה בה אנו מטפלים ברטיבות המצטברת מתחת לרצפות. הצטברות רטיבות מתחת לריצוף נגרמת בדרך כלל בעקבות פיצוץ בצנרת. עם זאת, יש סיבות נוספות ביניהן ליקוי באיטום הרצפה. 

כאשר מצטברת רטיבות מתחת לריצוף, היא לא עוברת מעצמה והמים נשארים כלואים מתחת לרצפות ולא מצליחים להתייבש. הסיבה לכך היא שהמרצפות חוסמות את המים ולא מאפשרות להם להתאדות. על ידי כך, המים הכלואים נספגים לחול התת רצפתי ומחלחלים לאט לאט לקירות הבית. 

במידה ואתם מבחינים שיש לכם רטיבות תת רצפתית, חשוב מאוד לטפל בה במהירות האפשרית. רטיבות תת רצפתית יכולה לגרום לסכנה למבנה וכך גם לבריאות שלכם. מים כלואים גורמים נזק לבטון ולתשתיות הבית, לציוד שלכם, לרהיטים שלכם ואפילו למערכת החשמל. כמו כן, מים כלואים עלולים לגרום להתפתחות של עובש על הקירות מה שיכול לגרום להתפתחות של מחלות נשימתיות שונות ובמקרים חמורים אף למוות. 

סימנים לזיהוי ייבוש חול רטוב מתחת לריצוףייבוש חול רטוב מתחת לריצוף מחיר- סימנים לזיהוי

יש סימנים שונים לרטיבות שמצטברת מתחת לריצוף

  • רטיבות קפילארית- רטיבות קפילארית היא מצב בו המים מתחת לרצפות מתחילים לחלחל מעלה אל קירות הבית. התופעה הזו מתרחשת כאשר מים כלואים מתחת לריצוף, מה שיכול להיגרם בעקבות סיבות שונות כאשר המרכזית בהן היא פיצוץ בצנרת. המים שנשארים כלואים מתחת לריצוף, לא יכולים לצאת או להתאדות ומתחילים לחלחל לקירות. התופעה הזו באה לידי ביטוי בהופעה של סימני רטיבות, קילופים או התנפחות של הקיר. במידה ואתם מבחינים באחד מהסימנים, כנראה שיש לכם רטיבות תת רצפתית.
  • אבקה לבנה על הרובה- רובה הוא חומר האיטום שנמרח בין המרצפות. במידה ואתם מבחינים בהופעה של אבקה לבנה על גבי הרובה, הדבר מעיד על לחות או על מים כלואים שמנסים לצאת דרך הריצוף. 
  • רטיבות בתקרה של השכנים- אם אתם גרים בבניין, הסעיף הבא הוא בשבילכם. במידה והשכנים בדירה מתחת מתלוננים על רטיבות בתקרה שלהם, יש סיכוי גדול שהדבר נגרם בעקבות פיצוץ בצנרת שלכם והצטברות מים מתחת לריצוף. במצב כזה, יכול להיות נזק ממשי למבנה לכן חשוב מאוד לפנות באופן מידי לאנשי המקצוע על מנת לטפל בבעיה במהירות האפשרית. 
  • חשבון מים גבוה מהרגיל- סימן נוסף לכך שיש לכם רטיבות תת רצפתית הוא מצב בו אתם מקבלים חשבון מים גבוה מהרגיל אך אין שינוי בצריכת המים שלכם. במקרה כזה, יש סיכוי גדול שהצנרת התפוצצה ושכל המים כלואים מתחת לריצוף הבית.

 

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף מחיר– שיטות לייבוש

יש שתי שיטות מרכזיות לייבוש חול רטוב מתחת לריצוף-

  • ייבוש טבעי- בעבר, על מנת לייבש את החול הרטוב מתחת לריצוף היה צריך לתת למים להתייבש באופן טבעי. אך המים כלואים מתחת לריצוף, אז כיצד הם יתייבשו? לשם כך יש לפתוח מספר מרצפות באזור הרטיבות. בצורה זו המים כבר לא כלואים והם יכולים להתייבש לבד באופן טבעי. יש לקחת בחשבון כי שיטה זו לא תמיד אפקטיבית, תלוי במידת הרטיבות והתפשטותה. 
  • ייבוש עם מכונה- כיום, קיימת טכנולוגיה המאפשרת את ייבוש המים הכלואים באמצעות מכונה. המכונה פועלת ללא צורך בהרמת המרצפות או בשבירתם. בשיטה זו המכונה שואבת את המים הכלואים על ידי וואקום, ומייבשת אותם על ידי אמצעים שונים כמו מפוחי אוויר או הולכת חום. ייבוש עם מכונה נחשב לשיטה אפקטיבית ונוחה מאוד. שיטה זו לא מצריכה לפרק מרצפות והבית נשאר כמו שהוא. יש לקחת בחשבון שייבוש חול רטוב מתחת לריצוף עם מכונה לוקח זמן יחסית ממושך של מינימום שבועיים ועד כחודש וחצי. למרות שהמכונה נשארת בבית כל כך הרבה זמן היא לא תפריע לכם להתנהל בבית כרגיל, כיוון שהיא עובדת באופן שקט. 

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף מחיר– אז מה המחיר?

כאשר יש רטיבות מתחת לרצפה מומלץ לפנות לאיש מקצוע המתמחה באיתור הנזילה ובייבוש חול רטוב מתחת לריצוף. המחיר של ייבוש חול רטוב מתחת לרצפה הוא אינו חד משמעי, שכן תלוי בגורמים שונים כמו כמות המים הכלואים מתחת לרצפה, התפשטותם, וכמות הזמן שייקח למכונה לייבש את כלל המים. חשוב לדעת כי ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף מתומחר לפי מטר רבוע. המחיר הממוצע של ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף על פי מטר רבוע הוא בין 80 ל130 שקלים. בחללים קטנים המגיעים לגודל של 20 מטר רבוע מקסימום, מחיר ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף נקבע באופן גלובלי ותקבע עלות ייבוש מינימלית החל מ2,000 שקלים.

איתור נזילות

סוג הנזילה לאיתורטווח מחיריםהערות
נזילה בצנרתהחל מ-950 ש"ח
נזילה בקירותהחל מ-950 ש"ח
איתור נזילה עם מצלמה תרמיתהחל מ-850 ש"חשימוש יעיל בטכנולוגיה על מנת לגלות נזילות ללא צורך בשבירת קירות
נזילה בגגהחל מ-900 ש"ח
נזילה בחצרהחל מ-1100 ש"ח
איתור רטיבותהחל מ-1000 ש"חרטיבות בקירות חיצוניים, פנימיים, גגות או איתור מקור הלחות

בדיקות אינסטלציה

סוג הבדיקהטווח מחיריםהערות
בדיקת איטום קירותהחל מ-1,100 ש"חקירות חיצוניים
בדיקת איטום קירותהחל מ-900 ש"חקירות בתוך הבית
בדיקת איטום לגגהחל מ-25 ש"חמחיר למטר רבוע
בדיקת לחות החל מ-950 ש"ח
בדיקת צנרת ביובהחל מ-150 ש"ח

איתור נזילות בתוך שימוש בכלים טכנולוגיים - מחירון

סוג הכליטווח מחיריםהערות
שימוש במד לחץהחל מ-400 ש"חאיתור באמצעות מדידת לחץ
שימוש במערכת אקוסטיתהחל מ-1,350 ש"חאיתור באמצעות סאונד
שימוש במצלמה טרמיתהחל מ-1,150 ש"חאיתור באמצעות טמפרטורה
בהרבה מקרים חוסך שבירה מיותרת של קירות או הרמת מרצפות

צילום קווי ביוב

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
צילום קווי ביובהחל מ-1,450 ש"ח
איתור תשתיותהחל מ-2,100 ש"חתלוי בסוג התשתיות
תלוי בגודל התשתיות
מים
האם שווה את המחיר? מתי לבצע בדיקת איכות מים

בדיקת איכות המים היא חיונית כדי להבטיח שהמים שאנו צורכים בטוחים לשתייה, לבישול ולפעילויות ביתיות אחרות. מים מזוהמים יכולים להוביל לבעיות בריאותיות שונות, מה שהופך את זה חיוני לבדוק באופן קבוע את איכות מקורות המים שלנו.

כל מה שרציתם לדעת על ארונות חשמל

ארונות חשמל עברו כברת דרך מאז הקמתם. ארונות אלו, שנבנו במקור עם דלתות פח פשוטות, התפתחו והפכו למרכיבים חיוניים בתעשיות שונות, המספקים הגנה לציוד חשמלי ומבטיחים את בטיחות העובדים.

נזילה סמויה
מהן נזילות סמויות ומדוע חשוב לאתר אותן?

​ נזילות סמויות הן דליפות מים שמתרחשות בצנרת נסתרת בתוך קירות, רצפות או תקרות. הן מסוכנות במיוחד מכיוון שקשה לזהות אותן בשלבים מוקדמים. אם לא מאתרים נזילות סמויות בזמן, הן עלולות לגרום לנזקים כבדים לרכוש כמו התפוררות קירות, התנפחות טיח, קילוף צבע, התפתחות עובש ופגיעה בתשתיות חשמל. בנוסף, דליפות מתמשכות מובילות לבזבוז מים ולחשבונות מים גבוהים. איתור וטיפול מוקדם בנזילות אלו הכרחי כדי למנוע נזק מצטבר ועלויות גבוהות.

תיקון צנרת ללא הרס

עד לפני כמה שנים תיקון צנרת היה מגיע יחד עם הרס רב שהיה גורר הוצאות מרבות. אך בזכות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ניתן להגיד כי המציאות

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!